Ландшафтний дизайн.

Компанія "Фортеця" пропонує вам якісні послуги з ландшафтного дизайну водойм, озер, ставків та ваших дачних ділянок.

Наші фахівці з ландшафтного дизайну допоможуть вам створити затишок, красу та казку на вашій ділянці.Створять казкову атмосферу для вашої родини, щоб ви могли радіти та захоплюватися своїм творінням.

Ландшафтні дизайнери оцінять вашу ділянку, розкажуть та покажуть на проектах, як виглядатиме ваша майбутня ділянка,сад чи  водойма після ландшафтного дизайну.

Скажу одне,що після ландшафтного дизайну все перетворюється в свій індивідуальний казковий світ.

Водойма, яка була у вас на ділянці перетворюється в гарну водойму з водоспадом та красивим декоративним озелененням, скульптурами, містком, струмочком ,та біля всієї цієї краси зелена трава, красиво висаджені чагарники, дерева, квіти. По всій ділянці лежать красиво зроблені доріжки з каменю, плитки, цегли ... У саду недалеко від водойми з водоспадом стояти столики та стільчики, альтанка в якій ви зі звією своєю сім'єю або друзями завжди зможете відпочивати від повсякденних турбот.

Ще якщо дозволяє ділянка, у вас буде лазня на ділянці оброблена в російському або інших стилях, якщо є город, можна створити різні види теплиць (різної форми теплиці, які йдуть на поверхні, інші допустимо теж на поверхні, але вправлені красиво в будинок, як додаток до нього, або йдуть у вигляді землянок, укопаними або під укопаними в землю, що дозволяє займати менше місця у висоту та дозволяє зберігати тепло)

Маса варіантів ландшафтного дизайну, індивідуальний підхід до кожного клієнта та до кожного ландшафту, так що не соромтеся, а дзвоніть нам та замовляйте послуги ландшафтного дизайнера вже зараз, і ваш будинок, сад, водойма або ділянка стане ще більш, гарнішою, казковішою та затишнішою .

Телефонуйте нам прямо зараз! 096-726-12-65

Створення сухих струмків.

Що таке сухий струмок і навіщо він потрібен?

Сухий струмок - це ландшафтний проект вашого саду або ділянки, яка оформляється самим елегантним і красивим способом у вас на ділянці. І виглядає дуже гідно. Сам по собі сухий струмок може складатися з різних компонентів та наворотів: камені, мости, квіти, фігури ...

Сухий струмок разом з водоймою - краса!

Але особисто моя думка така, що все таки справжній струмок з водою,яка стікає по камінню у водойму, яка чиста та красиво укріплена, облаштована - це взагалі просто шик і блиск. Ну, а там як кажуть вам вирішувати, все на любителя.

Сухий струмок також можна комбінувати зі справжнім струмком або водоспадом, все можна зробити за проектом, який попередньо буде зроблений під ваш запит. Будь-яке ландшафтне втручання вимагає професіоналізму і ось тому звертайтеся в нашу компанію, щоб вам зробили все на відмінно і під ключ. Телефонуйте нам вже зараз 0967261265.

Яндекс.Метрика
Hosting Ukraine Купить домен и хостинг