Доставка піску яружного, річкового, а також інших матеріалів. 

Доставка піску самоскидами 25-30 тонн.

Мінімальне замовлення 25-30 тонн.

Пісок яружний - один вид природного піску. Якість його в порівнянні з річковим значно нижче. Домішки в ньому, такі як пил, великі кам'яні фракції, глина - роблять його брудним, а тому менш якісним, і здешевлюють його вартість Властивості піску яружного залежать від розмірів зерен. Гранули, складові його, мають гострі грані і шорстку поверхню. Їх розміри в середніх межах 1,6-2 мм - дрібнозерниста фракція, хоча пісок яружний крупний не рідкість. 

Видобуток піску яружного здійснюється за допомогою різної спецтехніки: бульдозери, екскаватори, землерийні машини. Собівартість його так само як і у річкового досить висока й обумовлена ​​все тієї ж трудомісткістю видобутку. Так само і тут не варто забувати про вартість його транспортування безпосередньо до місця його вивантаження. В основному ціну транспортування становить ціна бензину, що не дає можливість скласти які або певні тарифи на дану послугу. 

Пісок яружний, кар'єрний дуже хороший помічник в будівельній сфері, без піску не обійтися тим хто хоче засипати дороги, ділянки вирівнювати, робити підсипку і багато іншого. 

 

 

Замовляйте у нас пісок річковий, пісок яружний, пісок кар'єрний, грунти і ми завжди допоможемо вам отримати ваше замовлення вчасно і за помірними цінами!

 

Яндекс.Метрика
Hosting Ukraine Купить домен и хостинг